Expresowa wymiana wyswietlacza w telefonie Samsung

Naprawa wyświetlaczy - nowa usługa w ofercie serwisu Samsung

Urządzenia mobilne zazwyczaj wymagają wymiany ekranów. Jednak w większości przypadków nie jest konieczna całkowita wymiana wyświetlacza. Samsung oferuje usługę naprawy ekranów, która jest niedroga i może być stosowana zamiast wymiany ekranu.

Właściciele urządzeń Samsung Galaxy już wkrótce będą mogli skorzystać z nowej usługi firmy Samsung polegającej na naprawie ekranu zamiast wymiany całego modułu. To innowacyjne, niedrogie rozwiązanie jest już dostępne w autoryzowanych centrach serwisowych Samsung.

Naprawa wyświetlaczy

Wymiana ekranu stanowi większość napraw urządzeń mobilnych. Jest to kosztowna i skomplikowana usługa, która często nie jest potrzebna. Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, ale nie zapominając o korzyściach dla środowiska, postanowiliśmy zaoferować opcję naprawy ekranu. Naprawa, w odróżnieniu od wymiany, opiera się na innym procesie technologicznym, który pozwala naprawić uszkodzony ekran bez konieczności wymiany całego modułu” – mówi Jarosław Orski, Kierownik Działu Obsługi Klienta Samsung.

Urządzenia Samsung Galaxy z opcją naprawy ekranu zostaną zakwalifikowane, jeśli ramka modułu wyświetlacza nie uległa uszkodzeniu. Wymiany wymagają jedynie te elementy ekranu, które przechowują informacje (np. warstwa obsługująca ekrany dotykowe czy matryca). Cena naprawy ekranu będzie od 15 do nawet 45 proc. niższa niż wymiana całego modułu ekranu

Pracownik serwisu zaoferuje wstępną opinię eksperta, która pomoże Ci określić, czy kwalifikujesz się do naprawy urządzenia Samsung Galaxy w celu jego naprawy. Po analizie i zatwierdzeniu kosztów naprawy urządzenie zostanie przekazane do dedykowanego autoryzowanego serwisu Samsung, który wyposażony jest w odpowiednie narzędzia oraz grupę specjalnie przeszkolonych techników w zakresie procesu renowacji.

Autoryzowane serwisy Samsung do naprawy i wymiany wyświetlaczy używają wyłącznie oryginalnych komponentów. Pozwala to na zachowanie okresu gwarancyjnego. Pracownicy Centrum Serwisowego Samsung są certyfikowani i stosują się do najwyższych standardów napraw. Wszystkie komponenty używane w naprawach są oryginalne i objęte gwarancją. Zapewnia to najwyższą jakość i bezpieczeństwo usług. Autoryzowane Centra Serwisowe Samsung są licznymi laureatami „Gwiazdy Jakości Obsługi”, wyróżnienia przyznawanego na podstawie badań satysfakcji klientów. Szczegóły dotyczące centrów serwisowych Samsunga można znaleźć na stronie ExpressGSM.eu.

Usługa dostępna jest dla smartfonów Galaxy: S8, S8+, S9, S9+, S10e, S10, S10+, S20, S20+, S20U, S21 S21+ S21U, N8 i N10, N20, N20U, Fold2.

Wymiana wyświetlacza Samsung

Telefony Samsung mają świetną jakość ekranu, która przyciąga wielu klientów. Zakrzywione ekrany zyskują duże grono fanów. Jednak tak jak w przypadku innych ekranów, są one podatne na uszkodzenia, które mogą być spowodowane upadkiem lub zgnieceniem telefonu. Może to utrudnić korzystanie z telefonu każdego dnia. Możesz się zranić, a także dlatego, że Twój wyświetlacz nie działa prawidłowo lub ma problemy z dotykiem. Czy masz uszkodzony wyświetlacz? Powinieneś skorzystać z profesjonalnego serwisu, który wykona dla Ciebie wymianę wyświetlacza Samsung.

Wymiana wyświetlacza Samsung

Czy można wymienić wyświetlacz Samsung?

Wyświetlacz w swoim Samsungu możesz wymienić niemal w każdej sytuacji. Jeśli uszkodzenie obejmuje korpus lub ramkę telefonu, będziesz musiał wykonać więcej napraw lub wymienić całą obudowę. Jeśli nie masz pewności, czy wyświetlacz można wymienić, zadzwoń do naszego centrum serwisowego Samsung.

Jeśli jednak Twój telefon ma problemy z ekranem, a uszkodzona jest tylko przednia szyba, możesz skorzystać z tańszej metody naprawy, takiej jak wymiana szyby. Jednak w tym przypadku wyświetlacz musi działać prawidłowo. Chcesz dowiedzieć się, czy konieczna jest wymiana wyświetlacza? Pomożemy Ci to ustalić.

Wymiana wyświetlacza Samsung

Na czym polega wymiana wyświetlacza Samsung?

Wpisanie telefonu do programu serwisowego i przekazanie go serwisantowi umożliwi wymianę wyświetlacza. Rozpoczyna się ona od dokładnych oględzin telefonu, po których następuje bezpieczne usunięcie uszkodzonej części. Następnie technik wykonuje łatwą do naprawy wymianę wyświetlacza na nowy. Po zakończeniu naprawy telefon jest testowany, aby zapewnić jego prawidłowe działanie.

Ekspresowa naprawa telefonów Samsung

Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług? Zajmujemy się naprawą telefonów od dłuższego czasu. Pozwoliło nam to zdobyć bogatą wiedzę. Dbamy o ciągły rozwój naszych pracowników i stale inwestujemy w nowoczesne technologie, które pozwalają nam na fachowe naprawy.

Wszystkie części zamienne mamy pod ręką, aby natychmiast naprawić Twój telefon. Naprawa trwa zazwyczaj krócej niż godzinę. Do napraw używamy oryginalnych części. Jeśli klient sobie tego życzy, używamy wysokiej jakości zamienników.

Korzystając z naszego serwisu możesz mieć pewność, że Twoim telefonem zajmą się eksperci. Otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę i części.