Pomoc Drogowa Warszawa Bielany

Pomoc Drogowa Warszawa Bielany

Pomoc Drogowa Warszawa Bielany

Pomoc Drogowa Warszawa Bielany

Stłuczka? Nieoczekiwana awaria Nieodpowiedni przegląd techniczny Sprzedaż samochodu na odległość Laweta jest w stanie pomóc w wielu sytuacjach. Ratowniki i pomoc drogowa Warszawa Bielany to coś więcej niż tylko holowanie unieruchomionych pojazdów do warsztatu, czy na złomowisko.

Ekspresowa Pomoc Drogowa w Warszawie na Bielanach to firma, która od wielu lat służy najwyższymi standardami obsługi klienta na terenie Bielan i całego miasta. Świadczymy profesjonalne usługi holowania pojazdów przy warsztatach samochodowych, stacjach kontroli pojazdów i salonach dealerskich. Każdy pojazd o masie do 4 ton może być holowany przez lawetę. Posiadamy również pojazdy, które mogą transportować wiele samochodów jednocześnie. Możemy zaoferować profesjonalne usługi transportu pojazdów, w tym transportu motocykli i samochodów, zarówno klientom prywatnym, jak i firmom.

Bielany to pomoc drogowa w nagłych wypadkach

Pomoc drogowa wyposażona jest w nowoczesną technologię, dzięki czemu jesteśmy w stanie udzielić pomocy w każdej sytuacji na drodze, w tym w przypadku kolizji, niespodziewanej awarii pojazdu, czy unieruchomienia z powodu warunków atmosferycznych. Dysponujemy szybkim czasem reakcji i oferujemy różnorodne usługi transportowe. Możemy na przykład odholować uszkodzony pojazd do określonego punktu w mieście lub sąsiednich miejscowościach.

Bielany to firma holownicza zajmująca się transportem pojazdów

Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi transportu pojazdów, w tym pomoc drogową dla samochodów do 4 ton oraz motocykli. Nasza laweta zajmuje się transportem pojazdów. Obsługiwane są transporty otwarte i w pełni zabudowane. Możemy odebrać pojazd z dowolnego miejsca na Bielanach i przetransportować go we wskazane miejsce na terenie miasta, kraju i Unii Europejskiej. Zachęcamy klientów do kontaktu z nami, jeśli są zainteresowani naszą pomocą. Dobrym pomysłem jest wcześniejsze umówienie się na usługę transportu pojazdów. Wówczas będziemy mogli przewieźć Państwa pojazd w najbardziej dogodnym dla Państwa terminie. W naszej flocie znajdują się pojazdy, które mogą przewozić motocykle, samochody ciężarowe, dostawcze i osobowe. Są one dostępne do wyjazdu siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Laweta w Warszawie

Holowanie dostępne 24 godziny na dobę

Obejmuje to zarówno natychmiastowe dotarcie do klienta, jak i sprawny transport do miejsca docelowego. Nasze usługi dostępne są na terenie Warszawy (głównie Ochota Wola, Wola Bemowo i Włochy), a także na terenie całej Europy i kraju.

Pomoc drogowa Bielany

Bielany, znajdujące się w północnym rejonie Warszawy, to miejsce, w którym nie brakuje korków, zatłoczonych ulic i awarii pojazdów. Profesjonalna pomoc drogowa w Warszawie może okazać się niezbędna. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu nasza firma świadczy usługi na wysokim poziomie, dysponując najlepszym sprzętem, wiedzą i kwalifikacjami. Świadczymy usługi w zakresie holowania, transportu samochodów dostawczych i osobowych, a także motocykli. Jesteśmy w stanie naprawić drobne usterki oraz dostarczyć paliwo. Możesz liczyć na to, że będziemy do Twojej dyspozycji każdego dnia. Zapewnimy skuteczność, indywidualne podejście do Państwa potrzeb oraz szybkie działanie. Zapraszamy do współpracy z nami. Tel. Zadzwoń tel. Nasi pracownicy dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadają wysokie kwalifikacje i profesjonalizm.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *